
Vaikinų krepšinio komandų pusfinalis tarp Žemynos ir Pilaitės gimnazijų
Š. m. gegužės 7 dieną Pilaitės gimnazijos sporto salėje pusfinalyje susitiko Žemynos ir Pilaitės gimnazijų vaikinų krepšinio komandos. Pirmų dviejų kėlinių rezultatas žemyniečiams nebuvo džiuginantis, trečią kėlinį abi komandos sužaidė lygiosiomis, ketvirtą – Žemynos gimnazijos krepšininkai laimėjo, tačiau rungtynių pabaigoje pergalę rezultatu 88:75 šventė aikštelės šeiminikai. Šį kartą Žemynos krepšininkai








