Vizitas į Osakos Ikeda Senior High School Attached to Osaka Kyoiku University (Japonija) mokinių akimis – 6 dalis

Kulinarinė kelionė Japonijoje

Kiekvieną dieną valgėme tikrą japonišką maistą ir ragavome anksčiau nematytus patiekalus bei maisto produktus. Pirmoji vakarienė, surengta mūsų draugų mokytojų, buvo pilna naujovių. Užkandžiui ragavome lotoso žiedus, kalmarą, o tada išbandėme tradicinį japonišką blyną okonomiyaki. Per kelionę ragavome daug įvairių patiekalų su makaronais, tarp jų – rameną, sultinį su makaronais, mėsa ir įvairiais priedais. Taip pat išbandėme takoyaki – keptus aštuonkojo gabaliukus tešloje, kurie yra labai populiarus ir mėgstamas gatvės maistas.

Sušiai – tikrai visiems gerai žinomas patiekalas, tačiau Japonijoje jų skonis ypatingas – šviežia žuvis tiesiog tirpsta burnoje. Gyukatsu – jautienos kepsnys, apvoliotas panko trupiniuose ir trumpai keptas aliejuje. Viduje mėsa dažnai lieka pusiau žalia ir patiekiama su ryžiais, salotomis bei įvairiais padažais. Ir, aišku, kaip gi kelionė į Japoniją be garsiosios matchos – smulkiai maltų japoniškos žaliosios arbatos miltelių. Ją ne tik ragavome kaip arbatą ar desertus, bet ir mokėmės patys ją ruošti.

Japoniškas maistas tikrai išskirtinis – unikalūs skoniai lydėjo mus kiekvieną dieną!

Ema Gotovskytė

[ngg src=”galleries” ids=”753″ display=”basic_thumbnail”]

Kiti įrašai

Naujausi įrašai