Gruodžio 11 dieną M. Biržiškos gimnazijos sporto salėje prasidėjo vaikinų krepšinio antrojo etapo varžybos, kurių metu Žemynos gimnazijos vaikinų komanda susitiko su aikštelės šeimininkais. Jau apšilimo metu matėsi žemyniečių užsivedimas, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 90:65. Ačiū, vaikinai, už susiklausymą, greitį puolime ir taiklius tritaškius metimus bei sunkų darbą gynyboje. Jūs šiandien buvote susitelkę ir vieningi kaip kumštis.