Tarpgimnazinės vaikinų krepšinio varžybos

Sausio 9 dieną Žemynos gimnazijos sporto salėje susitiko Žemynos ir Gabijos gimnazijų vaikinų krepšinio komandos. Varžybos žemyniečiams nebuvo lengvos – pirmo kėlinio pabaigoje kapitonas Ignas patyrė traumą ir nebegalėjo padėti komandos draugams aikštelėje, o besibaigiant žaidimui traumos neišvengė ir dar vienas komandos narys. Po atkaklios kovos ir pratęsimo žemyniečiai rezultatu 90:92 suklupo prieš Gabijos gimnazijos krepšininkus. Ačiū, vaikinai, už išlietą prakaitą ir atiduotas jėgas iki pat varžybų pabaigos bei tikimės, kad Fortūna nuo mūsų nenusisuks ir pateksime į kitą etapą.

[ngg src=”galleries” ids=”754″ display=”basic_thumbnail”]

Kiti įrašai

Naujausi įrašai