2024 m. gruodžio 6 d. Vilniaus Žemynos gimnazijos pirmų ir antrų klasių gimnazistai rinkosi į renginį „Žemynos išbandymų kelias”, vykusį Vilniaus senamiestyje. Gerai nusiteikę, šypsodamiesi, pasitelkę humoro jausmą bei proto aštrumą Žemynos pirmokai žygiavo kiekvienai klasei sudarytu maršrutu lydimi antrokų. Maršruto stotelėse buvo išbandomas jų kūrybiškumas, fizinis pajėgumas ir proto miklumas. Džiaugiamės ištvermingais pirmokais ir entuziastingais antrokais.
[ngg src=”galleries” ids=”740″ display=”basic_thumbnail”]