Šiandien gimnazijos vidiniame kiemelyje, kartu su mokiniais įžiebėme kalėdinę eglutę. Skambant šventinei muzikai gimnazijos direktorė mokinius pasveikino su artėjančiomis šventėmis, visus paragino dalintis gerumu ir šiluma. Renginio metu dainavo Erika Žilinskaitė, o šalia jos grakščiai lyg snaigės sukosi šokėjos Rugilė Markevičiūtė ir Emilija Balevičiūtė. Šventę vainikavo visų bendras skaičiavimas ir aplodismentai pasitinkant eglutės šviesas. Kviečiame pasigrožėti akimirkomis.