Vilniaus gimnazijų XXII žaidynių vaikinų krepšinio varžybos

Gruodžio 11 dieną M. Biržiškos gimnazijos sporto salėje prasidėjo vaikinų krepšinio antrojo etapo varžybos, kurių metu Žemynos gimnazijos vaikinų komanda susitiko su aikštelės šeimininkais. Jau apšilimo metu  matėsi žemyniečių užsivedimas, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 90:65. Ačiū, vaikinai, už  susiklausymą, greitį puolime ir taiklius tritaškius metimus bei sunkų darbą gynyboje. Jūs šiandien buvote susitelkę ir  vieningi kaip kumštis.

Kiti įrašai

Naujausi įrašai