Vilniaus gimnazijų XXII žaidynių vaikinų krepšinio varžybos

Gruodžio 5 dieną Žemynos gimnazijos sporto salėje vyko antrosios vaikinų tarpgimnazinės krepšinio varžybos. Aikštelėje susitiko Žemynos ir Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijų komandos. Dideliu skirtumu rungtynes laimėjo žemyniečiai. Pirmame etape turėdama dvejas pergales pogrupyje Žemynos gimnazijos komanda užėmė pirmą poziciją ir pateko į antrąjį etapą. Ačiū, vaikinai, už gražias akimirkas aikštelėje ir tikimės pergalių antrame etape, kur mūsų komandos priešininkais bus M. Biržiškos ir Gabijos gimnazijų komandos.

[ngg src=”galleries” ids=”738″ display=”basic_thumbnail”]

Kiti įrašai

Naujausi įrašai