Spalio 25 d. 1G klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Komandos formavimas: kultūrinių, socialinių ir emocinių įgūdžių lavinimas”. Užsiėmimo metu mokiniai mokėsi bendrauti, atliko smagias užduotis.

Spalio 25 d. 1G klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Komandos formavimas: kultūrinių, socialinių ir emocinių įgūdžių lavinimas”. Užsiėmimo metu mokiniai mokėsi bendrauti, atliko smagias užduotis.
