Žvilgsnis į UNESCO

UNESCO klasėje mokslo metai prasidėjo išsamiai apžvelgus turtingą praėjusių metų veiklų aruodą. Šiandien ar rytoj, eidami 1 aukšto koridoriumi žvilgtelėkite į stiklinę sieną, ant kurios išdėliota UNESCO klasės veiklų vizualinė išraiška. Tai, ką pamatysite, yra jaunų žmonių prisilietimai prie neišsenkančios bendradarbiavimo tarp skirtingų tautų problematikos.

Dar birželio mėnesį, pajutus pirmuosius vasaros šuorus, 1C klasės mokiniai susirinko į integruotą dailės-psichologijos užsiėmimą pasidalinti savo lūkesčiais ir apibendrinti  per mokslo metus patirtus įspūdžius. Mokinių „Minčių ratuose“ buvo įprasmintos įsiminusios 2021-2022 metų UNESCO programos veiklos, išanalizuoti dalyvių atradimai, įvardinti norai ir lūkesčiai. Susitikimas buvo nuspalvintas nuoširdumu, drąsumu išsakyti savo nuomonę, leidimu sau jausti ir įvardinti visas patirtas emocijas.  Jame atsiskleidė susidomėjimu, laime, susimąstymu, nerimu, nuovargiu ar nuoboduliu pasidabinusios patirtys. Šnabždėdamiesi grupelėse ar pavieniui mokiniai užbaiginėjo savirefleksijos sakinius, uždavinėjo klausimus savo mokytojams ir administracijos atstovams.

Šis susitikimas tapo gairėmis tobulėti ir ieškoti būdų  įveikti naujus iššūkius. Dalindamiesi su kitais, aptardami nueitą kelią su svečiais iš Vilniaus universiteto, prikaupėme jėgų šių metų startui. O kas UNESCO klasėje vyks šiais metais paklauskite 1C klasės mokinių, jie apie tai žino daugiausiai J.

UNESCO veiklų dalyviai