Žemynos gimnazijos mokinių grupė lankėsi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre esančioje laboratorijoje

Žingeidžių Žemynos gimnazijos mokinių grupė lankėsi Lietuvos mokinių neformaliojo   švietimo centre esančioje laboratorijoje. Mokiniai atliko įvairių mokslo sričių praktinius darbus, mokėsi planuoti tiriamąjį darbą, kritiškai mąstyti, teisingai vertinti ir analizuoti gautus rezultatus, jais remiantis daryti išvadas, įgijo mokslo žinių ir darbo laboratorijoje įgūdžių.
Visos veiklos finansuojamos projekto „Mokinių gebėjimų atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“ lėšomis.

Mokinių atsiliepimai apie veiklą:

• „Šiandien lankėmės Jaunojo Tyrėjo laboratorijoje ir atlikome itin įdomų kriminalistikos tiriamąjį darbą. Mums labai patiko, visi likome sužavėti tiek mūsų pasitikimu atvykus, tiek dalyvaujant tyrime. Buvome pasiskirstę į grupes po penkis žmones. Vaikščiojome į skirtingas laboratorijas. Darbų vadovai išsamiai ir sudominančiai kalbėjo ir aiškino, kaip atlikti darbą ir atsakinėjo į mūsų užduodamus klausimus, Norėtume dažniau dalyvauti panašiose veiklose. Ačiū:)“
  • „Ši diena buvo ypatinga. Mes aplankėme Jaunojo tyrėjo laboratoriją, kurioje buvo galima vienai dienai išbandyti net tris profesijas. Patyriau daug įspūdžių, teigiamų emocijų. Tai mane paskatino domėtis plačiau kas vyksta gamtoje, nenumoti ranka kai nesiseka t.y. nepasiduoti ir sunkų dalyką mokytis po truputį ir padrąsino siekti užsibrėžtų tikslų. Buvo labai įdomu ir smagu. Ačiū.“
  • „Labai didelį įspūdį paliko ši edukacija. Išmokome naudotis prietaisais, kurių neturime mokykloje ir įgijome daug naudingos patirties. Per mikrobiologijos užsiėmimą tyrinėjome bakterijų fermentus. Fizikos užsiėmimo metu ieškojome pirštų antspaudų ir dirbome su mikroskopu kuris gali priartinti net 30000 kartų. Chemijos laboratorinio darbo metu chromatografijos būdu identifikavome rašymo priemonę. Ačiū, buvo smagu!“