Žemynos gimnazijoje viešėjo ypatingas svečias – Jonas Öhmanas

Žemynos gimnazijoje viešėjo ypatingas svečias – Jonas Öhmanas

Lapkričio 18d. Vilniaus Žemynos gimnazijoje viešėjo ypatingas svečias – Jonas Öhmanas. Ši asmenybė žinoma kaip “BLUE/YELLOW” organizacijos įkūrėjas, nepaprasto charakterio žmogus. Taip pat knygos “Danbaso džiazas” autorius (knygoje aprašomi įvykiai Ukrainoje, galima atrasti ir autoriaus biografijos). Susitikimo metu galėjome paliesti ir apžiūrėti karių amuniciją – šalmą ir neperšaunamą liemenę. Jonas Öhmanas labai nuoširdus, bendraujanti asmenybė, todėl buvo galima užduoti klausimų, kurie mums buvo įdomūs ir rūpimi. Svečias pateikė labai atvirus ir dėmesio vertus atsakymus, todėl klausytis buvo be galo įdomu, o ir pats nuoširdus bendravimas prikaustė dėmesį. Sužinojome daug naujų dalykų, priežastis dėl ko įvyko karas, apie ukrainiečių meilę mums,  lietuviams. Ne kiekvieną dieną turime progą išgirsti tiesą apie karo fronte vykstančius išgyvenimus iš žmogaus, kuris ten praleido ne vieną valandą, todėl šį susitikimą galima vadinti tikrai išskirtiniu ir kitokiu negu kiti.

Aprašymą apie renginį pateikė skaitytojų klubo „Myliu knygas” narė Evelina.