Susitikimas su svečiu, žymiu fotografu, albumo „Neregėta Lietuva“ autoriumi – Mariumi Jovaiša

Lapkričio 15 dieną per penktą pamoką turėjome neeilinį susitikimą su svečiu, žymiu fotografu, albumo „Neregėta Lietuva“ autoriumi – Mariumi Jovaiša.

Jis pristatė savo knygos kūrybinį procesą: kokius sunkumus teko patirti siekiant nufotografuoti Lietuvą iš paukščio skrydžio, tais laikais, kai dar nebuvo dronų. Nors didžiausią dėmesį skyrė būtent šiai knygai jis užsiminė ir apie kitus savo nuveiktus darbus – tai fotoalbumas apie Kubą, kurio alternatyvų pasaulyje daugiau nėra, bei apie mažą valstybę centrinėje Amerikoje – Belizą. Autorius taip pat supažindino mokinius su sveiko gyvenimo pagrindais ir jų svarba.

Susitikimo gale autorius aktyviausiai dalyvavusiems padovanojo po savo knygą „Aistra gyventi sveikai“.

Dėkojame už šį susitikimą organizatorei bibliotelininkei Natalijai Gorluškei ir mokytojai Sigitai Kaminskienei.