Projekto „Design. Engineer. Construct! Lithuania“ finalas

Projekto „Design. Engineer. Construct! Lithuania“ finalas

Birželio 9 dieną virtualiai užbaigėme visus metus trukusį projektą moksleiviams „Design. Engineer. Construct! Lithuania“. Į baigiamąjį renginį susirinko apie septyniasdešimt dalyvių! Visus metus savo svajonių Muzikos namus Kaune kūrė 11 komandų iš Kauno „Saulės“ gimnazijos, KTU inžinerijos licėjaus, Vilniaus Žemynos gimnazijos, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos. Per metus sudalyvavome apie penkiolikoje renginių, susitikimų su ekspertais, studentais ir galiausiai komandos pateikė savo galutinių projektų pristatymus (vaizdo įrašus, tekstinius aprašymus bei plakatus). Juos įvertino komisijos nariai iš įvairių organizacijų KTU, Staticus, YIT Lietuva, LRT OPUS, Bentley Systems ir architektų biurų.

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas