NACIONALINIS „SCIENCE ON STAGE LITHUANIA. 2021“ KONKURSAS

Nacionalinė švietimo agentūra ir Nacionalinis Science on Stage komitetas organizuoja „Science on Stage Lithuania. 2021“ konkursą. Biologijos, chemijos, fizikos, matematikos, technologijų ir informatikos mokytojai, taip pat pradinių klasių mokytojai ir ikimokyklinio ugdymo pedagogai buvo kviečiami teikti savo novatoriškiausias STEM ir STEAM mokymo idėjas iki 2021 m. rugsėjo 13 d. Konkursui  pateiktos 35 paraiškos, kurios bus vertinamos iki rugsėjo 24 dienos. Į nacionalinį konkursą bus pakviesti projektų autoriai, kurių pateiktos paraiškos yra kokybiškai užpildytos, originaliausios, inovatyviausios ir labiausiai atitinkančios reikalavimus bei tarptautinius kriterijus:

• skatina mokinius domėtis STEM mokslais,
  • siejasi su kasdieniu gyvenimu,
  • tvarumas,
  • įgyvendinamas mokykloje ir nereikalauja papildomų finansavimo šaltinių,
  • skatina tyrimais grįstą mokymąsi.

Net dvi Žemynos gimnazijos mokytojos dalyvauja konkurse.

Matematikos mokytoja Aistė Ignatavičienė pateikė integruoto matematikos-dailės-informacinių technologijų projekto “Paviršių užpildantys ornamentai” paraišką. Projektas skirtas 14-16 m. mokiniams. Mokytojai Aistei talkina dailės mokytoja Sigita Kaminskienė.

Chemijos mokytoja  Ana Lavrinovič dalyvauja su integruotu biologijos-chemijos projektu “Energijos virsmai ląstelėje”, kuris skirtas 16-18 metų mokiniams.

Atrankos rezultatai ir pakvietimai į nacionalinį konkursą bus skelbiami 2021 m. rugsėjo 24 d. Nacionalinis konkursas vyks virtualioje aplinkoje 2021 m. rugsėjo 30 d. 14-17 val.

Pagrindinis prizas – galimybė vykti į tarptautinį festivalį „European Science on Stage“, kuris vyks 2022 m. pavasarį Prahoje!

Skaitykite daugiau