Nacionalinis mokinių ir jų mokytojų keramikos darbų konkursas „Aš ir tu – vieno kraujo“

Lapkričio 25 d.  Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B) įvyko Nacionalinio mokinių ir jų mokytojų keramikos darbų konkurso Aš ir tu – vieno kraujo“ (R. Kiplingas, Džiunglių knyga)  konkurso laimėtojų pagerbimo šventė. Teatralizuoto renginio vedėjai, Vilniaus Žemynos gimnazijos mokiniai Austėja ir Danielius, pristatė garbingus svečius iš Vilniaus dailės akademijos Keramikos katedros ir konkurso darbų vertinimo komisijos narius, pasveikino konkurso laureatus ir jų mokytojus gausiai susirinkusius iš visos Lietuvos. Renginio koncertinėje programoje pakvietė Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokinius atlikti kūrinius ir pristatė Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro Teatro studijos jaunuosius artistus, kurie specialiai šiai šventei parengė poetinę inscenizaciją „Nojaus arka“ pagal ispanų poetės Carmen Bernos de Gasztold knygą „Maldos iš Nojaus arkos“ (režisierius S. Čėpla). Renginį vainikavo vaikų kūrybiškumą atskleižianti konkursinių darbų paroda.