Mokinių darbai iš fotografijos egzamino

2022-05-03 dieną Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijoje įvyko menų fotografijos egzaminas, kuriame pristatė savo kūrybinius darbus,  aprašus Vilniaus Žemynos gimnazijos fotografai. Džiaugiuosi ir sveikinu savo kūrybiškuosius fotografus, KURIE KIEKVIENAS SURINKO MAKSIMUMĄ. ĮVERTINIMAS 10-tukai.

IVE kl. Nikita pristatė  gatvės žanro fotografiją, tema ,,Urbanistiniai portretai “ Fotografijos ciklas ,,Atviras Vilnius“.  Ištrauka iš Nikitos aprašo ,,Savo kūrybiniam darbui pasirinkau nepažįstamus praeivius, kuriuos norėjau įamžinti, pagauti
savo kameros objektyvu, kad galėčiau įamžinti, manau galiu teigti, kad mano apsisprendimą
fotografuoti būtent tokį žanrą kažkiek nulėmė Vilius Alesius…“

IV F kl. Martyna jausmingai, jautriai pristatė  fotografijų ciklą ,,Įgarsintas miestas“. Šia citata pradėjo savo darbo pristatymą: ,,Fotografija yra tylos menas, bet aš bandau jį įgarsinti“. (Remigijus Treigys).

Mintis iš kūrybinio darbo aprašo: ,,Komunikacija yra neišvengiama žmogaus gyvenimo dalis. Neįtikėtina ką gali papasakoti sekundžių ar milisekundės nuspaustas fotoaparato mygtukas, užfiksavęs kažkokią gyvenimo akimirką. Toks ir buvo mano tikslas – užfiksuoti skirtingo amžiaus žmonių emocijas, atskleisti skirtumą tarp gyvenimo būdo, veiklos, parodyti jų komunikaciją tarpusavyje ir tai, kas juos vienija. Pasirinkau ieškoti gyvenimiškos estetikos Vilniaus miesto centre“.

Darbų vadovė. S. Kaminskienė