MENINĖS KŪRYBOS DARBŲ KONKURSAS „MANO GAMTOS SAPNAI“, „AŠ IR MANO PAJŪRIS“

MENINĖS KŪRYBOS DARBŲ KONKURSAS „MANO GAMTOS SAPNAI“, „AŠ IR MANO PAJŪRIS“

Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių vaikų ir jaunimo meninės kūrybos darbų konkursą temomis „Mano gamtos sapnai“, „Aš ir mano pajūris“ organizavo – viešoji įstaiga „Ars Major“ , „BALTIC ECO THINGS d’Art Design Baltic Group“ ir Dailės mokytojų asociacija kartu su partneriais: Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Lietuvos jūrų muziejumi, KTU, UKM, Klaipėdos I. Kanto viešąja biblioteka. Konkursui atsiųsta 212 piešinių iš įvairių pasaulio šalių. Organizatorių ir konkurso partnerių sudaryta vertinimo komisija iš visų amžiaus grupių atrinko 74 darbus parodai. Konkurse dalyvavo Žemynos gimnazijos ketvirtokai: Adomas Dimša, Gintarė Skorbutė, Ieva Agejevaitė, Jonė Žymantaitė, Marija Stankevičiūtė, Samanta Karaliūtė, Simona Repnikovaitė. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šio konkurso laureate tapo 12 klasės mokinė Kamilė Račickaitė.

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas