Matematikos „Greito sprendimo uždavinių“ konkurso I-asis etapas

Matematikos „Greito sprendimo uždavinių“ konkurso I-asis etapas

2022 m. lapkričio 11 dieną mūsų gimnazijoje vyko matematikos „Greito sprendimo uždavinių“ konkurso I-asis etapas, kurį organizavo matematikos mokytoja Vilma Aleščikaitė ir kuriame varžėsi dvylika mūsų gimnazijos trečiokų. Šiame konkurse mokiniai turėjo pademonstruoti loginį mąstymą, greitą reakciją bei matematinių žinių taikymą sprendžiant galvosūkius primenančius uždavinius.  Geriausius šios konkurso rezultatus pelnė Kuznecovas Kevinas, Radvilas Augustas, Budrevičiūtė Austėja, Žukauskaitė Raminta, Bimba Eimantas.

 Šie, daugiausiai taškų surinkę, mokiniai yra pakviesti dalyvauti šio konkurso Žirmūnų gimnazijos organizuojamame II-ąjame etape, kuris vyks 2022 m. lapkričio 29 d.
Sveikiname žingeidžius moksleivius ir linkime sėkmės antrame etape.