Gydytojos rezidentės, dietologės Giedrės Maželytės paskaita mokiniams apie virškinimo sistemą

Virškinimo sutrikimai ir mitybos svarba kasdienybėje

Lapkričio 18 d. biologijos pamokose lankėsi gydytoja rezidentė, dietologė Giedrė Maželytė, kuri mokiniams pristatė žmogaus virškinimo sistemą, virškinimo procesą, maisto medžiagų įvairovę, subalansuotą mitybą, palankios mitybos rekomendacijas bei kartu su mokiniais diskutavo apie mitybos įpročius ir sutrikimus.

Ar žinojote, kad susirgus sunkia kasos uždegimo forma (pankreatitu), kasos išskiriamos virškinimo sultys gali pardėti „virškinti“  pačią kasą?

Susitikimą organizavo bibliotekininkė Natalija Gorluškė ir biologijos mokytojas Marius Rakauskas.