Gimnazijų protmūšis „Vilniui 700“

Istorijai neabejingi šaunūs Vilniaus gimnazijos 4 klasių  mokiniai Mykolas, Matas,  Kipras, Lukas, Eimantas ir Ugnius visa savo draugiška, vyriška Vilniaus istorijos žiniomis „pasikausčiusia“ komanda ryžosi susirungti  su Vilniaus M. Biržiškos, Žirmūnų, Jėzuitų bei kitų gimnazijų mokiniais protmūšyje „Vilniui 700“.  Puikiai organizuotas protų mūšis sausio 27 dieną vyko M. Biržiškos gimnazijoje, klausimai mokiniams buvo labai įdomūs ir labai nelengvi. Teko sutelkti visą erudiciją, visą Vilniaus miesto istorijos, kultūros, architektūros, gatvių ir svarbių asmenybių išmanymą, o ir kūrybiškumas taip pat pravertė: ketureilius posmus teko  papildyti trūkstamais žodžiais. Nors ir nelaimėję prizinių vietų, vaikinai pasirodė tikrai puikiai: nurungė ne vieną konkurentų komandą. Džiaugiamės, kad turime tokių entuziastingų istorija besidominčių mokinių. Sėkmės jiems laikant brandos egzaminus !

Vilniaus Žemynos gimnazijos istorijos mokytojos