Erasmus+ programos svečiai Žemynoje

Ketvirtadienio rytą Erasmus+ programos svečius sutikome gimnazijos technologijų kabinete. Mokiniai bei jų mokytojai turėjo puikią galimybę pasigaminti ne tik gražius, bet ir ekologiškus suvenyrus. Svečiai panaudodami tvarias žaliavas tokias, kaip kavos tirščiai ir vaškas, suformavo indelius, kuriuos papuošė baltų ženklais. Jie ne tik pamatė baltų kultūroje vyraujančią simbolistikos įvairovę, bet ir sužinojo jos reikšmes. Taip pat svečiai patys pasigamino bei dekoravo gamtos neteršiančias dėžutes, pagamintas iš kartono bei skirtas savo sukurtiems dubenėliams supakuoti ir parsivežti namo. Vėliau aplankėme Trakus. Pasigrožėjome Galvės ežero saloje stovinčia pilimi, o pasivaikščioję po miestelį, negalėjome išvykti neparagavę Trakus simbolizuojančių kibinu. Tęsėme ekskursiją ir vykome į dešiniajame Neries krante įsikūrusį miestelį Kernavę. Sustojome prie Kernavės Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios, kurios pamatai saugo Lietuvos kultūrinę istoriją. Pažintinę kelionę baigėme garsiaisiais Kernavės piliakalniais, nuo kurių atsivėrė kvapą gniaužiantis vaizdas.

Karina Priadkina  3B
Nuotraukos: Kamilia Gaverska 3F