Dėl covid-19 prevencijos gimnazijoje

Gerbiami tėveliai,

Atsižvelgdama į šių dienų ekstremalią situaciją, mokyklos administracija prašo visą bendruomenę būti sąmoningus ir atsakingus už save ir kitus. Prašome tėvelių atsakomybę stiprinti savo vaikams, nes jie artimai kontaktuoja su klasės draugais ir mokytojais. Siekiant užkirsti kelią infekcijos židinio išplitimui mūsų gimnazijoje, raginame:

• aprūpinti savo vaikus nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis. Kaukės kiekvieną dieną turi būti keičiamos.
  • neišleisti iš namų į gimnaziją vaiko, kuris turi viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių: karščiavimas, kosulys, dusulys, gerklės perštėjimas.
  • neišleisti iš namų vaiko į mokyklą, jei kartu gyvenančiam asmeniui nustatytas COVID-19 arba būtina saviizoliacija.
  • pirmą vaiko susirgimo dieną iki 9 val. informuoti gimnazijos raštinę el. paštu rastine@zemynosgimnazija.vilnius.lm.lt  arba klasės auklėtoją per TAMO dienyną apie neatvykimo į gimnaziją priežastį.
  • jei vaikas pamokų metu prastai pasijaučia ir dėl savijautos nebegali tęsti ugdymo proceso, tuomet jis iš pamokų išleidžiamas tik dviem būdais:
  • jeigu mokinys į namus privalo grįžti visuomeniniu transportu, vienas iš tėvų atvyksta pasiimti jo iš gimnazijos;
  • jeigu vaikas gyvena arti mokyklos ir gali grįžti savarankiškai, vienas iš tėvų parašo sutikimą ir siunčia į gimnazijos raštinę el. paštu rastine@zemynosgimnazija.vilnius.lm.lt.

Rūpinkimės savo ir kitų saugumu!