Dėl COVID-19 patvirtintų susirgimų

Gerbiami Vilniaus Žemynos gimnazijos bendruomenės nariai,

Informuojame, kad mūsų gimnazijoje yra patvirtinti 4 susirgimai COVID-19 liga. Prašome Jūsų būti atsakingais ne tik už save, bet ir už kitus!

Mokiniai, kurie turėjo didelį sąlytį su sergančiu COVID-19 liga asmeniu, yra saviizoliuojami. Izoliacija gali būti netaikoma, jei:

• po pilnos vakcinacijos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 d.;
  • asmenys, kurie turi teigiamą serologinio tyrimo atsakymą (atlikta prieš mažiau nei 60 d.);
  • asmenys, persirgę COVID-19 liga (prieš mažiau nei 210 d.).

Primename, kad švietimo įstaigoje uždarose patalpose burną ir nosį dengiančios veido apsaugos priemonių dėvėjimas yra privalomas. Kaukių leidžiama nedėvėti mokiniams sportuojant, veiklų, kurių negalima atlikti būnant su kauke, vykdymo metu. Taip pat neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (šiems asmenims rekomenduojama nešioti veido skydelį).

Išsami informacija apie reikalavimus ugdymo įstaigoje: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/9797a632d9dd11eb866fe2e083228059

Saugokime save ir kitus!