Antroji Erasmus+ projekto diena Lietuvoje “My bigesst dream is better world”

Antra projekto diena, trečiadienį, nuo pat ankstyvo ryto, važiavome į Lietuvos kurortinį miestą – Druskininkus. Gidė supažindino mokinius su miesto istorinėmis detalėmis ir taip pat parodė gražiausias Druskininkų vietas. Aplankėme K. Deneikos sveikatingumo parką, Druskonių ežerą, mineralinius vandenis ir XIX a. parką bei sužinojome su jais susijusius faktus ir legendas. Kadangi šiame mieste gyveno viena garsiausių Lietuvos asmenybių, dalyviai buvo supažindinti su M. K. Čiurlioniu. Eidami miestu galėjome matyti jo nutapytus paveikslus. Be to buvo galimybė apsilankyti jo namuose – memorialiniame muziejuje, tai nebuvo dienos pabaiga, nes mes buvome pakviesti Druskininkų „Ryto“ gimnazijos direktorės apsilankyti jų mokykloje. Direktorė papasakojo apie mokyklos veiklas, taip pat surengė nedidelę ekskursiją aplink gimnaziją ir parodė jos patraukliausias vietas. Artėjant dienos į pabaigai, mokiniams buvo suteikta laisvo laiko, kad turėtų galimybę dar labiau pasigėrėti miestu ir ištyrinėti norimas vietas. Manau šis miestas visų mintyse išliks kaip mažas ir mielas kurortinis miestelis Lietuvos pakraštyje, kuriame galima pasisveikatinti grynu oru, mineraliniais ištekliais ir pailsėti.

Rokas Tomkus 3D kl

Nuotraukos: Norvilė Gintvilytė 3F