Žemynos gimnazijos bendruomenė šventė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį

,,Lietuvos valstybės atkūrimo  100-mečio renginiai: iškilmingas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimas“

2018 m. vasario 15 d. Vilniaus Žemynos gimnazijos bendruomenė šventė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Iškilmingas minėjimas vyko gimnazijos sporto salėje, sutalpinusioje visus bendruomenės narius. Gimnazijos choro sugiedotos  giesmės “Lietuva brangi” įkvėpti  mokiniai renginį pradėjo Lietuvos valstybės himnu. II b klasės mokinė Diana Šiušaitė klausytojus sužavėjo emocingai perteikusi Jono Biliūno “Laimės žiburio” alegoriją , o renginio vedėjas IV h klasės mokinys Dominykas Narbuntas klausytojus nukėlė į XX a. pradžią , priminęs Lietuvos Nepriklausomybės akto atsiradimo aplinkybes bei  jo turinį ir paskatinęs bendraamžius gerai apmąstyti žodžio “Laisvė” prasmę bei vertinti galimybę gyventi laisvoje gimtinėje. Gimnazijos teatro , šokių ir choro kolektyvai parodė įspūdingą kompoziciją “Vardan tos…”,kurios metu  IV e klasės mokinės Rūtos Liutkutės atlikta daina “Brolužis” ypatingai sugraudino klausytojus.

Gimnazijos Direktorė renginio metu apdovanojo padėkomis geriausiai besimokančius ir pamokų nepraleidžiančius mokinius.