Žemynos administracijos sveikinimas paskutinio skambučio proga

Mielieji Žemynos gimnazijos XXXI laidos abiturientai,  dar niekada Lietuvoje  taip nebuvo, kad gegužės pabaigoje neskambėtų paskutinis skambutis abiturientams. Smagios kelionės po Vilnių, ypatinga paskutinė Auklėtojo pamoka,  iki ašarų jautrus pirmokų pasirodymas aktų salėje, nuoširdūs padėkos žodžiai Mokytojams… Štai toks tradicinis gimnazijos  paskutinio skambučio šventės scenarijus. Dar NIEKADA nebuvo kitaip!  Deja, šis laikmetis yra kitoks – kitokia ir Jūsų šventė šiandien.

Siunčiame Jums šiltus linkėjimus – būkite stiprūs, būkite stipresni už visa griaunančią jėgą ir nepraraskite vilties – gyvenimas vienaip ar kitaip sugrąžins Jums skolas, prarastas svarbias akimirkas. Išsaugokite savo prisiminimuose tai, kas mokykloje buvo gražiausia!

Šiandien džiaugiamės kartu su Jumis, kad sunkiausias abituriento gyvenimo etapas baigėsi. Liko tik keli nereikšmingi egzaminai!

O į paskutinę pamoką paskutinis skambutis Jus pakvies.  Tik šiek tiek kantrybės….. 

gimnazijos administracija