ŽEMYNIEČIO KODEKSAS

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Vilniaus Žemynos gimnazijos bendruomenė apmąstė doram piliečiui ir žemyniečiui svarbias vertybes, sukūrė, užrašė ir įrašė „Žemyniečio kodeksą“. Vasario 12 dieną vyko šventinės pamokos, kuriose dalyvavo visa Vilniaus Žemynos gimnazijos bendruomenė. Pamokose žemyniečiai, mokiniai ir mokytojai, rašė pilietiškumą ir raštingumą ugdantį diktantą „Žemyniečio kodeksas“, aptarė jame deklaruojamas žemyniečiui ir visai bendruomenei svarbias idėjas.

Labai dėkojame šauniajam mokinių ketvertui, taip nuoširdžiai įsitraukusiam ir su dideliu užsidegimu prisidėjusiam prie „Žemyniečio kodekso“ idėjos įgyvendinimo. Ačiū, kad mokėtės atmintinai, įgarsinote, filmavote, montavote, negailėjote nei laiko, nei jėgų. Esate nuostabi komanda!

Diktantą „Žemyniečio kodeksas“ įgarsino Toma Aganauskaitė (2B). Vaizdo įraše „Žemyniečio kodeksą“ skaitė Toma Aganauskaitė  (2B) ir Domantas Jurskis (3A), filmavo Dominyka Pasaulytė (2E), montavo Savelij Ognev (3A). Žemyniečio kodeksas Youtube kanale:

Ačiū auklėtojoms, draugiškai ir kolegiškai sutikusioms kartu su mokiniais parašyti diktantą, padiskutuoti apie kodekso prasmę, pilietiškumą, atvirumą, bendruomeniškumą ir kitas žemyniečiui reikšmingas savybes. Ačiū visiems mokiniams, mokytojams ir kitiems bendruomenės nariams, kurie klausė, rašė, apmąstė ir aptarė. O dabar imkime, klausykime, skaitykime, mokykimės atmintinai  ir, žinoma,  permanykime kodekso prasmę.

Lietuvos laisvę švenčiančios lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos