XXI amžiaus interpretacija kūrybos kontekste

Kiekvienos kartos atlikėjai savaip interpretuodami kūrinį žiūrovui gali pateikti vis kitokią to paties kūrinio versiją. Ir nors tai vertinama kaip meninės įvairovės kūrimas, dažnai diskutuojama, kiek interpretatorius privalo atsižvelgti į autoriaus sumanymus, o kiek jis gali „pridėti nuo savęs“, kur turėtų būti nustatytos ribos tarp pagarbos kūrinio autoriui įsiteikimo žiūrovui, ir saviraiškos, todėl kita vertus, kūrybiškas interpretavimas gali pranokti autoriaus viziją ir net nulemti kūrinio sėkmę. Todėl norint objektyviai nustatyti atliekamo kūrinio meninę vertę, patartina kritiškai pažvelgti ir į jo interpretaciją.
Kviečiame pasižvalgyti ir pamatyti, kaip jaunieji eksperimentatoriai interpretuoja visiems gerai žinomus kūrinius. Pasitikrinkite ar pažinsite interpretuotus žymių menininkų darbus.

Darbų vadovė: Sigita Kaminskienė