Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos projektas „Ritmuojame ir kuriame kartu“

I etapo pristatymas įvyko Vilniaus Žemynos gimnazijoje

„Žemyna“ dailės galerijoje, išeksponuota gimnazistų kūrybinių darbų paroda „Tu, Vaikyste, nuostabi“. Vadovai: dailės mokytoja ekspertė Danutė Kibickienė ir fotografijos mokytojas metodininkas Rimantas Kisielius. Parodos muzikinės atidarymo programos vadovė muzikos mokytoja Saada Mišeikytė. Dėkojame  Žemynos gimnazijos mokiniams už puikius darbus, šaunų muzikinį atlikimą ir puikų parodos atidarymo vedimą. Nuostabi paroda Lietuvai Kovo 11-sios proga.

Kviečiame apžiūrėti parodą.

Danutė Kibickienė

Kovo 8 d. Vilniaus Žemynos gimnazijoje vyko projekto „Ritmuojame ir kuriame kartu“ I-asis etapas. Mokyklos aktų salėje susirinkę dalyviai – senjorai, vaikai su negalia ar mokiniai  pristatė savo pasirodymus. Vieni deklamavo eilėraščius,  kiti  – dainavo. Prie jų prisijungė ir mūsų mokyklos gimnazistai.

Renginio pabaigoje vyko „Speed dating’as“ – bendras visų šokis, kurio metu visi šoko pagal ant scenos esantį vedėją. Visi kuo geriau ir greičiau bandė atkartoti vedėjo judesius. Po renginio gimnazijos III-jame aukšte, dailės galerijoje „Žemyna“ buvo atidaryta mokinių darbų paroda „Tu vaikyste nuostabi“ organizuota dailės mokytojos Danutės Kibickienės. Parodoje eksponuojami ne tik mūsų gimnazistų, bet ir projekto „Ritmuojame ir kuriame kartu“ dalyvių kurti darbai.

Vakaris Vingilis
2019.03.12