Svarbi informacija

Gerbiami gimnazijos bendruomenės nariai,

Informuoju, kad Švietimo ir mokslo ministerija (toliau – ŠMSM)  patvirtino, kad dėl viruso grėsmės, atsižvelgus į kitų šalių patirtį, nustatomos privalomos vaikų atostogos ir taip stabdomas ugdymo procesas š. m. kovo 13-27 d. ŠMSM įsakymas pridedamas.

Mokyklos ruošiasi  nuotolinio mokymosi proceso įgyvendinimui. Instrukcijos/rekomendacijos bus pateiktos artimiausiu metu.

Apie visus pasikeitimus informuosime papildomai.

Atsižvelgiant į susidariusią situaciją Bendrojo ugdymo mokyklos:

• skelbia visą su ugdymo proceso sustabdymu susijusią informaciją įstaigos tinklalapyje, klasių auklėtojai informuoja mokinius, mokinių tėvus per el. dienyną;
  • visi ugdymo įstaigos partneriai, nuomininkai,  tiekėjai bei kitos suinteresuotos šalys informuojamos  apie ugdymo proceso nutraukimą ir ugdymo patalpų uždarymą;
  • nukeliami suplanuoti seminarai, komandiruotės ir kitos mokyklų administracijos bei mokytojų metodinės veiklos, nebent jos vyktų el. priemonėmis;
  • perkeliamos visas mokyklų organizuojamas mokinių olimpiados, konkursai, koncertai, šventės, minėjimai, varžybos ir visi kiti renginiai;
  • pradedama rengtis nuotolinio ugdymo procesui;
  • vykdomas  bei užtikrinamas abiturientų pasirengimas brandos egzaminams bei jų konsultavimas nuotoliniu būdu. Informacija dėl Brandos egzaminų organizavimo bus patikslinta vėliau. Sprendimus dėl egzaminų datų priima Švietimo, mokslo ir sporto ministras. Sekite informaciją Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje. Apie pokyčius gimnazija visus informuos.

Vadovaujantis Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdžio protokolu, pedagogams sudarytos sąlygos nuo 2020-03-16  dirbti nuotoliniu būdu.

Kviečiu sekti informaciją Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje ir susipažinti su dažniausiai užduodamais klausimais dėl COVID-19 ir atsakymais į juos: http://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/duk-covid-19.

Skambinti į Nacionalinio visuomenės sveikatos centrą galima tel. Nr. (8 5) 212 4098.

Matome ir suprantame, kad susiklosčiusi situacija yra nekasdienė ir neeilinė. Tai iššūkis mums visiems. Todėl prašome Jūsų kantrybės ir ramybės.

Linkėdama visiems sėkmės ir stiprios sveikatos,
Direktorė
Rūta Krasauskienė