Sniegas ir ledas pavirto meno kūriniais

Simono Daukanto progimnazija surengė tarptautinę virtualią mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų iniciatyvą – konkursą „Sniego darbai“, skirtą Pasaulinės sniego dienos paminėjimui (Virtual students and teachers creative works initiatives –contest „SNOW WORKS“). Mokiniai savo kūrybines idėjas realizavo ne namie, o lauke, eksperimentuodami su sniegu. Tai mokiniams ir mokytojams suteikė galimybę pajausti, kad matomas rezultatas gali būti trapus ir laikinas, skirtas tik šiai akimirkai, o naudojant sniegą, gamtoje surastus objektus prisidedama prie tvaraus vartojimo ir kūrybos džiaugsmą vaikai atranda nešvaistydami papildomų išteklių. Sniego ir ledo nepašykštėjusi žiema suteikė galimybę turėti neribotai medžiagos, laisvės nevaržomai eksperimentuoti. Mūsų gimnaziją konkurse atstovavo 3 kl. mokinė Martyna Biekšaitė ir 4 kl. Tadas Jasikonis. Rimantas Kisielius mokytojų grupėje užėmė pirmąją vietą.