Skaitmeninis muziejus Žemynos gimnazijoje

Baigiantis metams mokykloje naujovių ir įdomybių nestinga. Pirmų – ketvirtų klasių mokinių komandos išbandė naują edukacinę programėlę „Skaitmeninis muziejus”. Gimnazijos biblioteką „pabėgimo kambariu” pavertė IT mokytojas Tomas Jurgutis ir geografijos mokytoja Kristina Malikėnienė. Mokiniai parsisiuntę programėlę į savo telefonus, juos nukreipė į paveikslėlius „atgaivindami” muziejaus eksponatus. Bildėjo garvežiai, skrido lėktuvai, judančios skulptūros pasakojo savo istorijas. Mokiniai, pirmieji išsprendę užduotis, rado raktą ir galėjo išeiti iš „pabėgimo kambario”.
1B klasės mokinės – Andronik Dominyka, Balcevič Karina, Vilutytė Kotryna – buvo vikriausios. Sveikiname pirmokes!
Mokiniai džiaugėsi, kad veikla įtrauki, įdomi – o svarbiausia, daug naujų faktų sužinojo apie Lietuvą!..