Šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Kovo 10d., Žemynos gimnazijos bendruomenė, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėjo KITAIP. Asta Valčiukienė, Žemynos gimnazijos fizikos mokytoja ir šachmatų trenerė suorganizavo šachmatų turnyrą, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Žemynos gimnazijos ir Šeškinės bendruomenės nariams. Varžyboms teisėjavo vyriausias teisėjas Vaidas Radzickas, o jam talkino Asta Valčiukienė.

Varžybose dalyvavo 20 dalyvių. Suaugusiųjų grupėje (A turnyre) prizines vietas užėmė ir buvo apdovanoti taure, medaliais, diplomais:

I vieta Vytautas Viskantas
II vieta Jevgenijus Samoilovas
III vieta Aleksandras Novikovas

Jaunių grupėje (B turnyre) prizines vietas užėmė ir buvo apdovanoti taure, medaliais, diplomais:

I vieta Samanta Petkevičiūtė
II vieta Kotryna Šukytė
III vieta Ąžuolas Laurinaitis

Turnyre dalyvavo 3 merginos, todėl ir jos nebuvo pamirštos bei apdovanotos papildomais medaliais

Geriausiai pasirodžiusi mergina – Samanta Petkevičiūtė.

Jauniausia turnyro dalyvė, taip pat buvo mergaitė – Kotryna Šukytė (Paulinos Šukytės iš 4A klasės sesutė 2007m. gimimo)

Trečioji mergina išdrįsusi dalyvauti šachmatų turnyre – Akvilė Klerauskaitė iš 1B klasės.

Apdovanojome ir vyriausiąjį varžybų dalyvį, o juo tapo Stasys Žikorius. 1941 m. gimimo Šeškinės bendruomenės narys.

Visi varžybų dalyviai, nepriklausomai nuo užimtos vietos, gavo dalyvio diplomą, kuris neleis pamiršti kovo 11 ir kad, tokią iškilmingą šventę, galima buvo švęsti KITAIP. Turnyras tikrai pasiteisino ir sulaukė tėvelių, senelių, mokytojų ir pačių moksleivių bei Šeškinės bendruomenės narių, gražių atsiliepimų ir pagyrų, todėl bandysime tęsti šią tradiciją ir kitais mokslo metais.