Pagarbos bėgimas

Anykščių rajone Šimoniu girioje, šalia Priegodo ežero vyko jau ketvirtoji, tradicine bėgimo šventė „Algimanto apygardos partizanu kovų takais.“ „Šio sportinio, pilietinio, istorinio, pažintinio, partizaninio renginio tikslas- pagerbti pokario rezistenciją visoje Lietuvoje, stiprinti patriotini nusiteikimą, gebėjimą sieti darbą bei politinį su fiziniu aktyvumu ir pagarba Tėvynei.“- kalbėjo renginio organizatorius šioje sporto šventėje dalyvavo ir Vilniaus Žemynos gimnazijos moksleiviu komanda. Prieš varžybas žemyniečiai aplankė Anykščiu Š. apaštalo evangelisto Mato bažnyčia, susipažino su jos istorija tai aukščiausia Lietuvos bažnyčia su apžvalgos aikštele. Gimnazistai dėkingi Vilniaus miesto veteranų sporto klubui „Aidas“ už nuvykimą į Anykščius.

Mokytojas Edmundas Liekis