Paaukokime 2 procentus

Mieli Vilniaus Žemynos gimnazijos bendruomenės nariai,

Dėkojame Jums, kad esate su mumis bei  kasmet prisidedate prie gimnazijos rėmimo,  skirdami 1,2 %  nuo pajamų mokesčio. Gimnazijai labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos tam, kad kartu galėtume nuveikti dar daugiau darbų.

Vilniaus miesto savivaldybė skiria aplinkos lėšų, padedančių kurti tinkamas aplinkas mūsų vaikams. Tačiau  jų  nepakanka,  todėl šiais metais labai tikimės, kad su Jūsų pagalba pajėgsime užtikrinti būtiniausius mokinių kūrybinius poreikius, paremti jų idėjas bei iniciatyvas.

Kreipiamės  į Jus ir labai prašome ir šiais, 2020 m., iki  liepos 1 dienos pervesti  į Vilniaus Žemynos gimnazijos sąskaitą  1,2 % paramą, kuri  mums yra labai reikalinga.  Gimnazijos bendruomenės, ypač mokinių  nuomone, lėšas  panaudotume   svarbiems  gimnazijos bendruomenės poreikiams patenkinti  bei  būtiniausioms  priemonėms įsigyti.  Norėtume skirti dalį lėšų  mokinių  už gerą mokymąsi ir aktyvią visuomeninę veiklą  skatinimui,   socialinei paramai.

Pateikiame Jums mūsų  gimnazijos siekius ir,  jei pritariate,  nelikite abejingi  savo vaikų ir visos mūsų gimnazijos bendruomenės gerovei.

Įsipareigojame pateikti Jums ataskaitą, kur   tikslingai panaudojome  Jūsų pervestas lėšas.

2019 01 01 likutis 2 %  – 7361,43 Eur.
2019 gauta 2% paramos lėšų – 4974,82 Eur.
Išlaidos 2019 m. – 7081,97 Eur.

2019 m. išleistos lėšos:

• Medžiagos remonto darbams, tvirtinimo lipdukai, paveikslų rėmeliai, kalėdinės dekoracijos gimnazijos patalpoms – 2738,63 Eur.
  • Metalo konstrukcijos atrama technologijų kabinetui – 1464,02 Eur.
  • Paveikslų kabinimo sistema, tvirtinimo priemonės ekspozicijai II aukšto fojė – 372,13 Eur.
  • Narkotiniai testai – 447,68 Eur.
  • Mokestis „Žaidynės tęsiasi“ – 200,00 Eur.
  • Vėliavos 2 vnt., vėliavų kotai 3 vnt., trispalvė juosta – 322,62Eur.
  • Kanceliarinės prekės, spausdintuvų kasetės, užrašinės + tušinukai su gimnazijos logotipu (suvenyrams)  –  1096,89 Eur.
  • Už patirtą žalą (pavogtas telefonas) mokinei Vidai Sinkevičiūtei – 440,00 Eur.

Likutis 2020 05 07 dienai – 5254,28 Eur.

2020 m. planuojame naudoti 1,2% paramos fondo lėšas:

• Gimnazijų sporto žaidynėms „Žaidynės tęsiasi“ dalyvio mokesčiui.
  • IKT įrangos atnaujinimui ir eksploatavimui.
  • Renginių organizavimui. Suvenyrams, prizams.
  • Remonto darbų, higienos ir kanceliarinėms prekėms.
  • Paramai mokiniams.
  • Mokinių tarybos reikmėms.
  • Langų žaliuzėms.

Paremti mus galite pasinaudodami įstatymo suteikta teise – dalį (iki 1,2%) sumokėto gyventojų pajamų mokesčio pervesti į Vilniaus Žemynos gimnazijos atsiskaitomąją sąskaitą.

1,2% paramą galite skirti užpildę deklaraciją Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje:
  1. Prisijunkite tiesiai prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) VMI svetainėje arba per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą;
  2. Pasirinkite „Pildyti portale“, FR0512 v.4 versiją;
  3. Užpildykite aktyvius laukelius ir įrašykite Vilniaus Žemynos gimnazijos pavadinimą ir kodą:
  Vilniaus Žemynos gimnazija, įstaigos kodas 190008827
  Nurodykite mokesčio dalies dydį 1,2 %.
  4. Spauskite „Pateikti“
(deklaraciją užpildyti reikėtų iki  liepos 1 d.)
Specialią prašymo formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, galima gauti VMI arba atsidarę šias nuorodas:

1. FR 0512 versija 04 JPG formatu (su gimnazijos rekvizitais)
  2. FR0512 versija 04 PDF formatu
  3. FR 0512 versija 04 pildymo instrukcija (PDF formatu)

Iš anksto dėkojame.

Aldona Šventickienė,