Ö kaip vokiškai?

Prisidėdama prie vokiečių kalbos dienų iniciatyvos „Ö kaip vokiškai?“  šaunių ir drąsių gimnazisčių komanda iš Vilniaus Žemynos gimnazijos šiandien apsilankė kaimyninėje Vilniaus  Žemynos progimnazijoje. Norėdamos pasidalinti savo patirtimi, kaip vokiečių kalbos mokymąsi paverčia maloniu procesu ar smagiu žaidimu, gimnazistės parengė mokiniams šmaikščią viktoriną apie Vokietiją ir vokiečių kalbą, kartu dainavo, žaidė ir nejučiom mokėsi ne tik kalbos, bet ir pasaulio pažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo, palaikymo ir tolerancijos.

Entuziastingai pasitikę svečius, progimnazijos mokiniai aktyviai ir noriai dalyvavo siūlomose veiklose, džiūgavo , pateikdami teisingus ar šmaikščius atsakymus, nes  už vienus ir už kitus priklausė nedidelė, bet maloni dovanėlė.

Dėkoju mokytojai Reginai Nemanienei ,mus šiltai priėmusiai savo mokykloje, už pagalbą ir visokeriopą palaikymą, Goethe‘s institutui už puikią iniciatyvą ir paramą,  ir labai didžiuojuosi savo mokiniais, priėmusiais iššūkį pasimatuoti mokytojo vaidmenį!

Beata Nikrevič
Vilniaus Žemynos gimnazijos