NAUJAMETINIAI ATSPINDŽIAI

Senų ir naujų metų sandūra – geriausias laikas ne tik apgalvoti tai, ką jau nuveikei, bet ir planuoti naujus iššūkius!

Vilniaus Žemynos gimnazijos bendruomenė dėkoja už jūsų nuveiktus darbus ir prasmingą metų draugystę, linkime visiems savo skaitytojams, draugams, kolegoms, mokiniams naujos energijos, tikrų atradimų, širdies šilumos, išminties šaltinio, tikėjimo ateitimi, drąsių idėjų, svarbių laimėjimų, atvirumo viskam, kas naują. Ačiū  už šiuos metus ir linkime sveikų ir jaukių švenčių! Likime namuose, saugokime vieni kitus, džiaukimės šalia esančiais!

Lietuvos miestų naujametiniai vaizdiniai, įamžinti IV klasių gimnazistų, projektuoja mūsų širdyse šventinę nuotaiką, ryškios spalvos ir šviesos simbolizuoja nesustabdomą laiko tėkmę,  nešančią mus į naujuosius 2021 metus.