Mokykla be sienų 2019

Trečius metus iš eilės mūsų pateiktą paraišką su siūlomomis aktyviomis integruotomis veiklomis patvirtino parodos „Mokykla be sienų 2019“ organizatoriai.

Kiekvieną kartą ieškome naujovių ir nebijome iššūkių, tad lapkričio 22–23 dienomis į savo komandą (mokytojos Danguolė Miliauskienė, Ana Lavrinovič, Evelina Macijauskienė) drąsiai kvietėsi ne tik esamus, bet ir buvusius mokinius: Ainį Jarušaitį (VU, biochemijos magistrantas), Ramintą Lazutkaitę (VGTU, biomechanikos inžinerijos bakalaurė), Kotryną Čaikauskaitę (VU, biologijos bakalaurė).

Džiugu, kad per dvi parodos dienas mūsų veiklose sudalyvavo pradinių, pagrindinių ir vidurinio ugdymo moksleiviai bei mokytojai iš Alytaus „Volungės“ ir Šiaulių Centro pradinių mokyklų, Kauno Simono Daukanto ir Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazijų, Prezidento Valdo Adamkaus, Panevėžio 5-osios, Kauno Saulės, Liudvinavo Kazio Borutos, Vilniaus Gabijos gimnazijų ir Marijampolės profesinio rengimo centro.

Ypatingai smagu, kad Vilniaus Sofijos Kovalevskajos mokiniai – mūsų veiklose dalyvauja jau ne pirmus metus, dėkojame mokytojai Marinai Grigorjevai, kuri paskatina savo ugdytinius šeštadieniais mokytis, eksperimentuoti, tyrinėti ir džiaugtis rezultatais.

Už galimybę dalyvauti parodoje, pagalbą, palaikymą, pasitikėjimą dėkojame: direktorei Rūtai Krasauskienei, Rasai Kazlauskienei, Tomui Jurgučiui.

Aišku, daug šiltų žodžių negailime savo pagalbininkams-asistentams: Emilijai Kochanaitei, Laurai Anužaitei, Laurynai Beniulytei, Vestinai Alzbergaitei, Simonai  Charitonenkovaitei, Gustui Kumeliauskui, Austėjai Mituzaitei.

(P.S. Jūs net neįsivaizduojate, kiek fantastiškų akimirkų pavyko užfiksuoti veiklų metu! Tačiau negalime jų viešinti dėl asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Jeigu dalyvavusios mokyklos norėtų nuotraukų, tegul kreipiasi – persiųsime).