Laisvos darbo vietos

1. Informacinių technologijų mokytojo 

Nuo 2020-09-01 Vilniaus Žemynos gimnazija skelbia atranką informacinių technologijų  mokytojų pareigoms užimti , terminuota sutartimi (vieneriems mokslo metams).  Siūlome:  pilną pamokų  krūvį  (19- 20 kontaktinių valandų – atlyginimas apie 1350 eurų neatskaičius mokesčių ), galimybę kasdien naudoti IKT, draugišką kolektyvą ir modernią aplinką. Atlyginimas priklauso nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir pedagoginio darbo stažo.

Reikalavimai:  aukštasis  išsilavinimas,  informacinių technologijų mokytojo kvalifikacija.

Privalumai: darbo patirtis, galimybė dėstyti kelis dalykus, kūrybiškumas, iniciatyvumas,  kitų užsienio kalbų mokėjimas, bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus mokiniais, iniciatyva ruošiant mokinius  konkursams  ir olimpiadoms.  CV  ir motyvacinio laiško  lauksime iki 2020 m. liepos 22 d.  imtinai. Pretendentas gali pateikti dokumentus:  el. paštu  rastine@zemynosgimnazija.vilnius.lm.lt. , siųsti registruotu laišku (Čiobiškio 16, Vilnius).  Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime ir pakviesime pokalbiui  telefonu arba elektroniniu paštu iki 2020 m. rugpjūčio 7 dienos.