Gimnazijoje svečiavosi Renata Šerelytė

2018m. Vasario 13d. Vilniaus Žemynos gimnazijoje svečiavosi knygos ,,Žvaigždžių medžiaga” autorė ir kandidatė į metų paauglių knygos apdovanojimą – Renata Šerelytė. Susitikimo pradžioje rašytoja dalinosi savo gyvenimo detalėmis, kalbėjo apie būsimų knygų temas. Susirinkę įvairaus amžiaus klausytojai įdėmiai klausė autorės pasakojimo. Susitikimui įpusėjus rašytoja aptarė savo naujausios knygos siužetą, pagrindinius veikėjus ir pagrindinę mintį. Autorė atviravo, jog rašytojo duonos teko paragauti jau būnant 9-erių. Pirmąją knygą išleido pirmaisiais studijų metais. Kūrė žurnalui ,,Moksleivis”, jame ir buvo publikuoti pirmieji rašytojos eilėraščiai. Po eilėraščių sekė prozos kūrinių banga. Autorė pažymi, jog niekada nevengė pesimizmo ir nesivadovavo kitų nurodymais. Knyga paremta  jos matytais vaizdais, patirtimi, aktualijomis, kurias ji pateikia savaip. Susitikimo metu auditorija skaitė ištraukas iš knygos, drąsiai dalinosi įspūdžiais apie knygą. Tikimės, jog susitikimas su įdomia rašytoja visiems paliko malonų įspūdį.