Dėl gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu

Gerbiami gimnazijos bendruomenės nariai,
Informuoju, kad nuo kovo 30 d. ugdymo procesas Vilniaus Žemynos gimnazijoje vyks nuotoliniu būdu pagal esamą pamokų tvarkaraščio laiką. Vaizdo pamokos organizuojamos pagal papildomą tvarkaraštį, kuris bus atsiųstas papildomai.

Visa informaciją apie nuotolinį mokymą skelbiama per elektroninį dienyną TAMO ir gimnazijos internetinėje svetainėje www.tobal.tech/zemyna
Informacija pasiteiravimui priimama el. paštu:
rastine@zemynosgimnazija.vilnius.lm.lt,
tel. 8 52 400561
Klasių auklėtojai supažindins mokinius su nuotolinio darbo principais, dėstantys mokytojai atsiųs jiems nuorodas, kaip prisijungti prie vaizdo pamokų bei kitų mokymosi platformų.
Prašome dėmesingai perskaityti siunčiamus dokumentus.
Pirmoji nuotolinio ugdymo savaitė bus mokymosi savaitė mokiniams, mokytojams ir tėvams: ne viskas iš karto pavyks, gal būt bus klaidų, bus mokymosi platformų ir užduočių pateikimo įvairovė, bus techninių nesklandumų ir nesusipratimų, tačiau:  tas, kas nedirba ir nebando, tas ir neklysta. Tam reikia: tolerancijos, supratimo, pakantumo.
Linkime susitelkimo, bendruomeniškumo ir noro visiems kartu įveikti iššūkius.

Ugdymo nuotoliniu būdu organizavimas – Skaitykite
Sėkmės ir sveikatos linkėdama,