Atradimų laboratorijos, Litexpo parodoje

Integruotas biologijos – chemijos laboratorinis darbas „Maisto medžiagų nustatymas“.

Tiriamojo darbo metu mokiniai prisiminė pagrindines maisto medžiagas, jų savybes bei funkcijas. Iš pateikto pavyzdžio paanalizavo paauglio dienos racioną, susipažino su sveikos gyvensenos rekomendacijomis.

Integruotas biologijos – fizikos laboratorinis darbas „Riešuto galia“.

Integruoto tiriamojo darbo metu sužinojo energijos, gaunamos iš maisto, reikšmę organizmui, energijos kiekio priklausomybės faktorius. Naudodamiesi, elektronine programėle apsiskaičiavo, kiek per parą turi gauti energijos, kad organizmas normaliai augtų, vystytųsi bei atliktų kitas gyvybines funkcijas.

Biologijos laboratorinis darbas „Greičiausiai veikiantys fermentai“.

Tiriamojo darbo metu jaunieji tyrėjai išsiaiškino, kaip kepenų fermentas katalazė reaguoja į skirtingas substrato (vandenilio peroksido) koncentracijas.

Skaitykite