68-osios matematikos olimpiados I-asis etapas

2018 m. gruodžio 3 d. mūsų gimnazijoje vyko 68-osios matematikos olimpiados I-asis etapas, kuriame varžėsi 53 mokiniai iš 1-4 gimnazijos klasių. Per 100 minučių kiekvienas dalyvis galėjo maksimaliai surinkti po 20 taškų.

I, II ir III prizinių vietų laimėtojai yra pakviesti dalyvauti rajonų-miestų olimpiados II-ąjame etape, kuris vyks 2019 m. sausio 16 d. (trečiadienį) šiose mokyklose:

• Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijoje (Architektų g. 68 )

9-10 klasių(1-2 gimnazijos klasių) mokiniams;

• Vilniaus “Minties“ gimnazijoje (Erfurto g. 23 )

11-12 klasių (3-4 gimnazijos klasių) mokiniams;

Olimpiados trukmė – 4 valandos.

Olimpiados metu neleidžiama naudotis

kompiuteriais, planšetėmis,  skaičiuotuvais, mobiliaisiais telefonais, knygomis, formulynais, lentelėmis.

Sveikiname visus darbščius, žingeidžius moksleivius ir tikimės, kad entuziazmas matematikai ir toliau neblės…

Dėkojame visiems Žemynos gimnazijos moksleiviams, dalyvavusiems 68-osios matematikos olimpiados I-ąjame etape, kuris vyko 2018-12-03 ir nuoširdžiai sveikiname jos nugalėtojus!

Olimpiados organizatoriai

Mokyklos matematikos olimpiados nugalėtojai 2018-12-03 -> Skaityti